Trainers

Hieronder volgen contactgegevens van de trainers van Clytoneus. Geef aanvullingen of gewenste aanpassingen door aan de redactie.

naam e-mail telefoon

Taco Baardman

Taco.Baardman@clytoneus.nl 0348-41 07 50
Dirk Blom Dirk.Blom@clytoneus.nl 0348-48 04 87
Rick van Blijderveen    
Mirjam van den Bremen Mirjam.van.den.Bremen@clytoneus.nl 06-12 70 48 53
Jan-Willem Burggraaff Jan.Willem.Burggraaff@clytoneus.nl 0348-41 17 20
Rien van Dijk Rien.van.Dijk@clytoneus.nl 0348-41 92 58
Thomas van den Ham Thomas.van.den.Ham@clytoneus.nl  
Nienke Heida Nienke.Heida@clytoneus.nl  
Perry Heijne Perry.Heijne@clytoneus.nl 0348-41 01 04
Aat Hendrikson Aat.Hendrikson@clytoneus.nl 0348-42 01 14
Mike van der Hoek Mike.van.der.Hoek@clytoneus.nl  
Jeffrey Hoogendoorn renatagerarda@hotmail.com  
Hein Horninge Hein.Horninge@clytoneus.nl 0348-43 23 26
Arjen van Iren Arjen.van.Iren@clytoneus.nl  
Daan Jansen Daan.Jansen@clytoneus.nl  
Paul van Kakum Paul.van.Kakum@clytoneus.nl 0348-41 88 08
Philip van der Klaauw philip.van.der.klaauw@clytoneus.nl  
Boris Kock boris.kock@clytoneus.nl  
Erik Kroon erik.kroon@clytoneus.nl  
Jochem de Kruijff Jochem.de.Kruijff@clytoneus.nl  
Arie Kuiper Arie.Kuiper@clytoneus.nl 0348-41 05 93
Nettie Kwakkel    
Klaas van Leeuwen klaas.van.leeuwen@clytoneus.nl  
Ton van der Meer Ton.van.der.Meer@clytoneus.nl 0348-41 31 89
Hans van Mastwijk Hans.vanmastwijk@clytoneus.nl  
Linda Peek Linda.Peek@clytoneus.nl  
Hugo van der Ploeg hugo.vanderploeg@gmail.com
Roeland van der Ploeg roeland.vanderploeg@gmail.com  
Wim Polderman Wim.Polderman@clytoneus.nl  
Thijs Ros Thijs.Ros@clytoneus.nl 06-24 34 23 95
Marc Roes marcroesie@gmail.com  
Antonio del Rosario Antonio.del.Rosario@clytoneus.nl 0348-50 86 92
Ezra Sieffers ezra.sieffers@gmail.com  
Kees Snel Kees.Snel@clytoneus.nl 0348-41 65 17
Chris Snelleman chris.snelleman@clytoneus.nl  
Martin Vergeer Martin.Vergeer@clytoneus.nl 0348-41 40 98
Yorine Verhoeven Yorine.Verhoeven@clytoneus.nl  
Dirk Verkade Dirk.Verkade@clytoneus.nl 0348-41 96 97
Nadine de Vries nadine.devries@hotmail.nl  
Frans de Warlé Frans.de.Warle@clytoneus.nl 0348-41 76 10
Niels Warnaar niels-warnaar@live.nl

 

Luc Baardman