Trainingen per categorie

Let op!

  • Geen training op officiële feestdagen
  • Pupillen trainen niet tijdens de Woerdense schoolvakanties
  • Peuterpret, Mini-, C- en B-pupillen trainen in de winterperiode binnen (in sporthallen in de buurt). Sporthal Bulwijk bevindt zich aan het einde van de Stromenlaan tussen de basisscholen de Molenwiek en de Achtsprong. Sporthal Essenlaan bevindt zich tussen het voormalige ID college en basisschool de Wegwijzer.

Kijk hier voor de trainingen van de triathleten.

Spring direct naar de categorie:

Senioren Junioren A Junioren B Junioren C Junioren D Pupillen A Pupillen B, C en mini Overige categorieën

Trainingsschema per categorie

Senioren

dag tijd training trainer
Maandag 18.00-19.30 Werptraining Mirjam van den Bremen
Dinsdag 19.00-20.30 Sprint- en hordentraining Thijs Ros
Dinsdag 19.00-20.30 Midden-lange afstandgroep Paul van Kakum
Dinsdag 19.30-21.00 Wedstrijdgroep hardlopen Jan-Willem Burggraaff
Donderdag 18.00-19.30 Werptraining Mirjam van den Bremen
Donderdag 19.00-20.30 Sprint- en hordentraining Thijs Ros
Donderdag 19.00-20.30 MILA Paul van Kakum
Donderdag 19.30-21.00 Wedstrijdgroep hardlopen Martin Vergeer
Vrijdag 18.30-20.00 Krachttraining Thijs Ros
Zaterdag 10.00-12.00 Kogelslingertraining Mirjam van den Bremen

Junioren A

dag tijd training trainer
Maandag 18.00-19.30 Werptraining Mirjam van den Bremen
Dinsdag 19.00-20.30 Sprint- en hordentraining Thijs Ros
Dinsdag 19.00-20.30 Midden-lange afstandgroep Paul van Kakum
Dinsdag 19.30-21.00 Wedstrijdgroep hardlopen Jan-Willem Burggraaf
Donderdag 18.00-19.30 Werptraining Mirjam van den Bremen
Donderdag 19.00-20.30 Sprint- en hordentraining Thijs Ros
Donderdag 19.00-20.30 Midden-lange afstandgroep Paul van Kakum
Donderdag 19.30-21.00 Wedstrijdgroep hardlopen Martin Vergeer
Vrijdag 18.30-20.00 Krachttraining Thijs Ros
Zaterdag 10.00-11.30 Parktraining Taco Baardman
Wim Polderman
Zaterdag 10.00-12.00 Kogelslingertraining Mirjam van den Bremen

Junioren B

dag tijd training trainer
Maandag 18.00-19.30 Werptraining Mirjam van den Bremen
Maandag 18.00-19.30 Algemene training Sabine Wagner
Dinsdag 19.00-20.30 Sprint- en hordentraining Thijs Ros
Dinsdag 19.00-20.30 Midden-lange afstandgroep Paul van Kakum
Dinsdag 19.30-21.00 Wedstrijdgroep hardlopen Jan-Willem Burggraaff
Donderdag 18.00-19.30 Werptraining Mirjam van den Bremen
Donderdag 19.00-20.30 Sprint- en hordentraining Thijs Ros
Donderdag 19.00-20.30 Midden-lange afstandgroep Paul van Kakum
Donderdag 19.30-21.00 Wedstrijdgroep hardlopen Martin Vergeer
Vrijdag 18.30-20.00 Krachttraining Thijs Ros
Zaterdag 10.00-11.30 Parktraining Taco Baardman
Wim Polderman
Zaterdag 10.00-12.00 Kogelslingertraining Mirjam van den Bremen

Junioren C

dag tijd training trainer
Dinsdag 19.00-20.30 Algemene Juniorentraining

Sabine Wagner
Gijs Straver
Luc Baardman
Niels Warnaar
Mike van der Hoek

Donderdag 18.00-19.30 Juniorentraining Sabine Wagner
Gijs Straver
Luc Baardman
Niels Warnaar
Mike van der Hoek
Zaterdag 10.00-11.30 Parktraining Taco Baardman
Wim Polderman

Junioren D

dag tijd training trainer
Dinsdag 19.00-20.30 Algemene Juniorentraining Sabine Wagner
Gijs Straver
Luc Baardman
Niels Warnaar
Mike van der Hoek
Donderdag 18.00-19.30 Juniorentraining Sabine Wagner
Gijs Straver
Luc Baardman
Niels Warnaar
Mike van der Hoek
Zaterdag 10.00-11.30 Parktraining Taco Baardman
Wim Polderman

Pupillen A

dag tijd training trainer
Dinsdag 18.00-19.15 Pupillentraining Daan Jansen
Jochem de Kruijff
Marc Roes
Hugo Jansen
Zaterdag 10.00-11.30 Parktraining Perry Heijne
Nienke Heida
Yorine Verhoeven
Hans van Keulen

Pupillen B, C en mini

dag tijd training trainer
Dinsdag 16.00-17.00 Pupillen C en mini Thomas van den Ham
Ezra Sieffers
Steven van Luinen
Hugo Jansen
Dinsdag 17.00-18.00 Pupillen B Hugo van der Ploeg
Niels Warnaar
Mike van der Hoek
Roeland van der Ploeg
Zaterdag 10.00-11.30 Parktraining Perry Heijne
Nienke Heida
Yorine Verhoeven
Hans van Keulen

Overige categorieën

dag tijd training trainer
Maandag 20.00-21.00 Trimmers Ton van der Meer
Dirk Blom
Rita Zwiers
Dinsdag 09.30-10.45 Nordic Walk / Powerwalk diverse trainers
Dinsdag 17.15-18.15 Kidsplus
(8 t/m 15 jaar)
Swer Egbersen
Rick van Blijderveen
Nettie Kwakkel
Woensdag 19.15-20.30 Powerwalk diverse trainers
Woensdag 19.30-20.30 Trimmers Gerard van de Plas
Rien van Dijk
Hans van Mastwijk
Jan Willem Burggraaff
Donderdag 09.30-10.45 Powerwalk basis diverse trainers
Donderdag 09.30-10.45 Powerwalk gevorderden diverse trainers
Donderdag 09.30-10.45 Trimmers: Loop- en bewegingsbegeleiding Ton van der Meer
Martin Vergeer
Zaterdag 09.00-09.45 Peuter- en kleuterpret
(3 t/m 6 jaar)
Jochem de Kruijff
Nadine de Vries
Maaike Heida
Hugo van der Ploeg
Cecilia Balzer
Zaterdag 09.15-10.15 Powerwalk basis diverse trainers
Zaterdag 09.15-10.30 Powerwalk gevorderden diverse trainers
Zaterdag 09.30-11.00 Trimmers Aat Hendrikson
Rien van Dijk
Zaterdag 10.00-11.30 Fartlektraining  
Zondag 10.00-11.15 Trimmers Hans van Mastwijk