Linschotenloop

Datum:
21 december 2013
Plaats:
Linschoten

De complete uitslag van de Linschotenloop is hier te vinden. Hieronder volgen de resultaten van de Clytoneus-leden.

21,1 km

plts naam nettotijd klasse
93 Johan Poppe 01:26:30 21H35
108 Nico Kaptein 01:27:16 21H35
131 Jacko de Kort 01:28:20 21H35
146 Erwin Verweij 01:28:58 21H35
192 Albert Nap 01:32:30 21HER
193 Arjen van Iren 01:32:30 21H45
198 Jan van Meurs 01:32:31 21H45
225 Wim Polderman 01:33:56 21H55
269 Roeland Romijn 01:35:09 21H35
289 Raoul van Aalst 01:36:00 21H35
296 Cas van Zweeden 01:36:02 21H45
310 Rob Stofberg 01:35:36 21H55
311 Gerard van Breukelen 01:36:59 21H45
342 Sander Sprong 01:38:01 21H45
366 E van der Weijden 01:37:46 21H45
370 A.J. Eijlers 01:37:43 21H45
452 Erwin Vergeer 01:40:39 21HER
453 Ton Vreman 01:40:20 21H45
512 Martin Oostveen 01:41:09 21HER
514 Pieter Vermeulen 01:41:27 21H35
577 Jos van der Rijsh 01:43:37 21H65
630 Herman van Rooijen 01:44:33 21H55
660 John Lievestro 01:44:50 21H45
692 Fred Wemeijer 01:45:26 21H45
739 Edwin Van Schaick 01:46:44 21H45
743 Bas Lauwrier 01:45:20 21HER
878 Betsie van Donkersgoed 01:50:18 21D55
882 Paul van Veenendaal 01:50:10 21H35
896 Pim van der Meer 01:50:41 21H35
909 Luuk Looman 01:50:37 21H45
939 Sirach Kaai 01:49:35 21H35
967 Marie-Louise Bouwman 01:51:03 21D45
1001 Chris Snelleman 01:52:34 21H35
1054 Koos van den Nieuwendijk 01:53:33 21H65
1085 Adrie Vollering 01:53:48 21H45
1086 Ton Reijmers 01:53:47 21H55
1087 Janine Jongepier 01:53:47 21D45
1103 Marry van den Heuvel 01:56:30 21D55
1217 Ben Hartman 01:59:08 21H55
1334 Dick van der Windt 02:01:45 21H65
1458 Peter Roden 02:09:27 21H35
1463 Anton Doornenbal 02:09:20 21H55
1470 Margot Bal 02:10:41 21D45
1480 Gertine Nap 02:12:14 21D35

10 km

plts naam nettotijd klasse
24 Fenno Polderman 00:35:12 10HER
64 Zelanja de Feijter 00:38:47 10H35
66 Jaap Dekker 00:38:47 10H35
76 Herman Stelling 00:39:27 10H35
93 Gerard Hagoort 00:40:23 10H35
100 Ben Mulder 00:40:42 10H35
108 Ruud van der Meer 00:40:41 10H35
163 J.A. Epskamp 00:42:52 10H45
167 Rutger Beenstra 00:43:52 10H35
192 Hans van Keulen 00:42:41 10H35
201 Wouter Verboon 00:44:52 10H35
303 Dirk van der Wolf 00:48:01 10H55
312 Kees Boer 00:47:36 10H55
314 Jan van Duren 00:47:45 10H45
326 gea boschker 00:47:53 10D35
330 Jan Vesseur 00:48:12 10H65
356 Dick Pekelharing 00:48:28 10H55
361 Hein Horninge 00:49:04 10H45
415 Onno Bremer 00:49:11 10H35
436 wouter kortleve 00:50:00 10H35
481 Hilda brak 00:51:33 10D35
486 Hans Vergeer 00:51:12 10H55
492 Miranda Franchimont 00:51:19 10D45
606 Ton Stevenhaen 00:53:18 10H55
607 Pieter t Hart 00:53:27 10H65
613 Ron Beumers 00:53:34 10H45
636 Annemieke Derogee 00:53:24 10D35
665 Betty Plderman 00:54:20 10D55
758 Aafke Smeets 00:55:14 10D35
785 corrie Appeldoorn-Mulder 00:56:11 10D55
842 Jan Willem Burggraaff 00:57:04 10H55
870 Martin Vergeer 00:57:45 10H65
960 Anneke Schuurman 00:58:42 10D55
994 Claudia van der Laan 00:58:33 10D35
995 Frans Hellings 00:58:34 10H45
1044 Batja van den Akker 00:59:25 10D45
1080 Carola Pessel 00:59:59 10D45
1131 G. van Wijk 01:01:18 10D45
1176 Jo Simons 01:00:33 10H65
1180 Sabrine Zewald 01:00:24 10DAM
1181 Werner Joosten 01:01:24 10H45
1292 Marco Wervenbos 01:03:52 10H45
1401 Joseph Borremans 01:30:13 10H55

5,5 km

plts naam nettotijd klasse
5 Michel Mooij 00:18:16 5H
8 Conrad Balzer 00:20:26 5H
10 Arie Nap 00:21:09 5H
12 Johan Hogendoorn 00:21:26 5H
38 Owen van der Weijden 00:24:12 5H
41 Margriet Zijderlaan 00:24:53 5D
58 Maarten IJspeert 00:26:29 5H
61 Tim Poppema 00:26:15 5H
114 Jorèn Kroon 00:28:48 5H
115 Coen Kuijpers 00:28:48 5H
118 John van der Krogt 00:29:21 5H
126 Edwin Vreman 00:29:32 5H
130 Mariska Balvert 00:29:41 5D
131 Gwyneth Ouwehand 00:29:13 5D
132 Rinus Chamuleau 00:29:49 5H
138 Gerard van der Meer 00:30:16 5H
141 Betty Bitterling 00:30:38 5D
144 heleen groenenboom 00:30:38 5D
146 Hans Storck 00:30:29 5H
153 Christel Schr der 00:30:58 5D
155 Giovanni Balzer 00:30:55 5H
158 Ellen Neuvel 00:31:13 5D
171 Evelijn van Hilten 00:31:25 5D
185 Wim v.d. Berg 00:31:49 5H
186 Jan van Golen 00:31:35 5H
207 Veronika van Eijk 00:31:56 5D
271 Marian Keuning 00:33:33 5D
305 Lisette de With 00:34:38 5D
306 Marlies Vreman 00:34:38 5D
309 Karin Verkleij 00:34:41 5D
322 Mieke Dunning 00:35:08 5D
333 Annemarieke van Oostwaard 00:35:27 5D
356 Esperanza Verkley 00:36:06 5D
363 Anne-Hans Wassenaar 00:36:20 5H
369 Diana Pater 00:36:05 5D
374 Esther Seijsener 00:36:31 5D
416 Fran ois Bakker 00:37:24 5H
420 Hans Houtman 00:38:00 5H
421 Jan Kooijman 00:38:00 5H
425 Anita Verweij 00:38:10 5D
426 Yda Willemsen 00:38:11 5D
431 Jolanda Vergeer 00:38:22 5D
432 Cyrilla Kormelink 00:38:21 5D
433 Nathalie Kormelink 00:38:21 5D
443 Anet Veldkamp 00:38:38 5D
444 Marjolein Wervenbos 00:38:37 5D
445 Yvonne Ros 00:38:39 5H
450 Jitske van Dijk 00:38:48 5D
451 Ron van Dijk 00:38:51 5H
453 Bernadette van Maarschalkerweerd 00:38:54 5D
489 Ilse v.d. Berg 00:42:13 5D
490 Annemarie Schilstra 00:41:38 5D
491 Annikka Lemmens 00:41:51 5D
492 Yvonne Littel-van Dijk 00:41:59 5D
493 Janneke Rooda 00:42:06 5D
494 Aat Hendrikson 00:42:07 5H

2 km

plts naam nettotijd klasse
2 Justin Barnar 00:08:05 2H
9 Julian van Aalst 00:09:45 2H
15 Reinier van Aalst 00:10:20 2H
49 Jasper Peenstra 00:13:36 2H