Triathlon Woerden

Datum:
9 juni 2014
Plaats:
Woerden

Woerden, 9 juni 2014 - De uitslag van de de 30e Triathlon van Woerden is binnen. Het was weer een geweldige en sportieve dag, deze keer onder warme weersomstandigheden.

Zie ook www.triathlonwoerden.nl

.

Naam Zwemmen (500 meter) Fietsen (20 km) Lopen (5 km) Eindtijd Plaats
Martin Oostveen 9:31 28:56 20:13 1:04:48 10e H20
16e overall
Tim den Braber 8:58 30:53 19:55 1:05:25 3e Hjun
18e overall
Michael Meijer 10:19 32:03 23:06 1:11:49 25e H20
46e overall
Jan-Edwin Maneschijn 9:17 32:16 22:31 1:12:42 12e H40
50e overall
Hedwig Pijnenburg 11:30 36:53 22:01 1:17:10 3e D40
77e overall
Jan Luidens 10:54 37:15 22:41 1:18:40 3e H60
85e overall
Niels Kamerbeek 10:57 37:19 23:44 1:18:48 37e H20
86e overall
John Brandsen 9:35 37:40 24:45 1:18:57 25e H40
88e overall
Joren Kroon 12:11 36:05 24:23 1:19:28 6e Hjun
90e overall
Lotte Ruyten 11:46 34:52 26:27 1:19:39 15e D20
92e overall
Fran Ruijssenaars- van der Laan 12:51 34:51 24:40 1:19:46 16e D20
93e overall
Ada Briede 9:43 37:38 25:58 1:21:11 1e D50
100e overall
Marie-Louise Bouwman 11:35 36:35 26:14 1:22:00 5e D40
109e overall
Heleen Groenenboom 10:29 38:01 27:43 1:22:55 6e D40
114e overall
Jolanda Zwetsloot 13:10 36:01 26:05 1:22:59 23e D20
116e overall
Gwyneth Ouwehand 12:21 34:18 29:30 1:24:00 25e D20
120e overall
John Blok 13:32 32:00 29:31 1:24:08 6e H50
122e overall
Steven van Ekris 13:20 36:32 25:21 1:24:49 5e H60
127e overall
Ronald Rombouts 11:14 37:35 27:49 1:25:19 8e H50
130e overall
Rawena Plomp 11:35 38:33 27:29 1:25:33 27e D20
133e overall
Nancy van Schaik 10:08 37:23 30:44 1:26:26 8e D40
136e overall
Frans Hellings 11:20 37:00 30:12 1:27:07 10e H50
142e overall
Kirsten Huber 12:52 38:11 29:05 1:28:06 31e D20
147e overall
Ben Hartman 14:22 37:41 27:22 1:28:41 7e H60
151e overall
Claudia van der Laan 12:10 41:44 27:36 1:28:41 12e D40
152e overall
Wanda Hoogendoorn 14:51 37:37 29:55 1:29:10 33e D20
157e overall
Ellis Bouwman 15:07 37:39 29:52 1:30:08 34e D20
164e overall
Carola Pessel 13:33 38:58 28:47 1:31:32 16e D40
171e overall
Naam Zwemmen (1 km) Fietsen (40 km) Lopen (10 km) Eindtijd Plaats
Han Poppema 16:21 58:02 40:23 2:00:31 7e H40
11e overall
Wilfred Stelling 14:53 1:03:01 38:24 2:02:38 9e H40
15e overall
Herman Stelling 14:55 1:00:59 44:26 2:05:59 10e H40
20e overall
Erik Visser 17:03 1:03:05 42:13 2:08:22 2e H50
22e overall
Boris Kock 14:20 1:01:14 47:02 2:08:46 10e H20
24e overall
Ruud van der Meer 21:08 1:02:31 40:52 2:11:08 12e H20
31e overall
Cas van Zweeden 18:56 1:00:27 45:45 2:11:32 5e H50
33e overall
Cees de Heer 17:15 1:05:49 44:02 2:12:55 18e H40
38e overall
Arjen Eijlers 21:22 1:02:16 45:17 2:15:56 21e H40
45e overall
Marco van Drogenbroek 18:45 1:06:05 46:59 2:18:54 22e H40
53e overall
Sander Sprong 15:41 1:02:41 53:25 2:19:11 8e H50
55e overall
Hans Gallmann 19:44 1:03:56 47:45 2:19:36 10e H50
58e overall
Martijn van Jaarsveld 21:03 1:03:46 47:52 2:20:10 21e H20
60e overall
Philip van der Klaauw 21:32 1:06:18 44:34 2:20:10 24e H40
61e overall
Arjen van Iren 20:29 1:08:14 44:19 2:20:13 11e H50
62e overall
Paul van Veenendaal 20:13 1:02:33 51:24 2:21:09 25e H40
65e overall
Gea Boschker 17:51 1:06:40 49:50 2:21:31 2e D40
67e overall
Robert de Graaf 21:36 1:01:51 50:49 2:21:41 12e H50
69e overall
Liane Verheul 21:59 1:05:43 49:11 2:23:25 8e D20
74e overall
Mieke van Kuijk 22:23 1:06:24 48:48 2:24:21 1e D50
75e overall
Pim van der Meer 17:41 1:07:54 51:05 2:24:44 27e H20
78e overall
Erik Kroon 18:34 1:05:45 53:52 2:26:09 27e H40
82e overall
Onno Bremer 21:36 1:10:06 48:33 2:27:43 28e H40
86e overall
Rebecca van Jaarsveld 20:03 1:10:35 51:49 2:29:22 10e D20
92e overall
Edwin van den Berg 21:57 1:07:39 51:50 2:29:23 30e H40
93e overall
Dik Stam 23:11 1:09:55 48:20 2:30:09 15e H50
95e overall
Mike Appeldoorn 18:32 1:04:34 59:44 2:30:13 31e H40
97e overall
Chris Snelleman 18:44 1:05:41 59:03 2:30:39 35e H20
98e overall
Liesbeth van Wijk 19:01 1:04:53 58:51 2:30:50 5e D40
100e overall
Jan van Duuren 22:55 1:10:15 52:50 2:32:43 16e H50
105e overall
Corina Mocking 17:37 1:06:55 1:01:04 2:33:11 12e D20
108e overall
Aafke Smeets 21:37 1:08:32 55:53 2:33:38 13e D20
109e overall
Teus van Zelderen 24:43 1:09:26 52:35 2:34:11 17e H50
112e overall
Evelien Kreuger 22:28 1:09:47 54:47 2:35:04 14e D20
114e overall
Hilda Brak 21:41 1:10:39 56:25 2:36:01 7e D40
117e overall
Susanne Termaat 22:35 1:11:11 59:27 2:41:53 17e D20
130e overall
Marin Jonker 24:36 1:13:47 1:00:51 2:47:20 43e H20 / 138e overall
Michael Senn 17:18 1:06:54 1:16:59 2:50:02 43e H40
140e overall
Kees van Oostwaard 25:37 1:16:32 1:00:12 2:53:24 45e H40
143e overall
Henk Fidder 24:31 1:14:33 1:04:15 2:54:43 1e H70
146e overall
Johan Remmits 13:53 1:05:30 - DNF 151e overall
Edwin van Schaik 20:39 - - DNF 158e overall