Onderlinge Competitie 1e ronde

Datum:
2 april 2016
Plaats:
Woerden

De eerste onderlinge competitie voor pupillen en CD junioren is in meerdere opzichten succesvol verlopen. Maar liefst ruim zestig atleten namen deel aan deze competitie, waarbij voor de eerste keer gebruik werd gemaakt van Atletiek.nu. De organisatie is er heel blij mee dat zoveel ouders en atleten zich hebben ingespannen om zich via dit systeem in te schrijven.

Uiteraard waren er weer hele mooie prestaties van onze atleten die soms - na al die wintertrainingen - nog wat onwennig bij de technische onderdelen stonden. Gelukkig konden heel veel juryleden goed met hun meevoelen, omdat velen van hen ook nog wat onwennig stonden te jureren bij hun eerste wedstrijd. De prestaties en het plezier waren er echter niet minder om.

Al met al een geslaagde wedstrijd met veel enthousiasme van iedereen (met uitzondering van de zon, maar dat is een detail). Op 14 mei staat de tweede onderlinge competitie gepland en we hopen dit succes minstens te kunnen evenaren.

Alle uitslagen zijn hier te vinden. De prestaties van onze atleten zijn als volgt:

Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 100m 800m Discus Ver Ptn
1 Nick van der Hoek 13,82 2:44,28 19,08 4,33 1765
2 Jelmer Groenenboom 14,73 2:27,52 17,32 4,17 1737
3 Dennis Leen 13,78 2:53,44 16,45 4,51 1684
4 Roeland van der Ploeg 14,94 2:32,89 12,72 4,09 1548

Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 80m 600m Discus Ver Ptn
1 Steven van Luinen 11,48 1:49,73 17,18 4,11 1786
2 Jorrit van der Tol 11,79 2:03,04 13,89 3,67 1424
3 Pepijn van Diggelen 13,04 2:04,41 13,27 3,36 1172
4 Storm Schifflers 13,29 2:13,31 11,34 3,06 951
5 Anton van Triest 14,35 2:13,28 11,48 2,37 706
6 Joppe Bakker 13,92 2:21,69 6,47 2,41 559
7 Antonie Killestijn 14,76 2:26,57 10,07 2,44 536

Jongens Pupil A - Meerkamp

# Naam 60m 600m Kogel Ver Ptn
1 Tijmen van Diggelen 10,21 2:00,84 6,41 3,73 1857
2 Lars Mostert 10,62 2:16,04 4,72 3,16 1428
3 Lorenzo Vacca 11,30 2:41,37 3,78 3,02 1059
4 Daniel de Bruin DNS DNS DNS NM 0

Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m 600m Vortex Ver Ptn
1 Noah Groen in 't Wout 7,21 2:21,73 15,61 2,97 1390
2 William van Triest 7,65 2:13,95 11,00 2,96 1288
3 Björn van Aart 7,70 2:29,96 18,50 2,98 1279
4 Freek Ruijssenaars 7,95 2:33,33 23,36 2,89 1260
5 Job Doornebal 7,56 2:25,86 7,28 3,21 1179
6 Bas van Bommel 7,27 2:50,94 12,19 2,86 1105
7 Max Tesser 7,85 2:48,83 13,19 2,79 1011
8 Renzo van Vulpen 8,22 3:01,09 16,53 2,96 972
9 Daan Klomp 9,64 2:49,56 11,26 1,91 539
10 Ryan Vergeer 11,79 2:43,48 7,25 2,52 485
11 David Poppe DNS 2:50,63 NM 2,56 359

Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m 600m Vortex Ver Ptn
1 Martijn Leih 7,38 2:15,67 23,04 3,06 1532
2 Twan Goudena 7,96 2:20,35 20,77 2,70 1283
3 Niels Beekelaar 8,69 2:39,86 14,09 2,65 917
4 Noam Michiels 8,39 2:45,71 7,71 2,67 808
5 Quinten Harthoorn 8,95 2:54,94 5,89 2,33 563
6 Remon Beiboer 9,12 2:38,32 6,79 1,81 555

Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m 600m Vortex Ver Ptn
1 Tycho Marée 8,33 2:43,27 8,09 2,49 803
2 Sven Dekker 9,00 3:11,42 13,53 2,24 616
3 Brent Schifflers 8,71 3:05,97 9,50 2,24 606
4 Bjorn Mostert 8,75 3:02,57 7,61 2,05 539
5 Rubin Michiels 10,09 3:37,02 6,04 1,84 227
6 Floris Ruijssenaars 10,01 3:42,57 7,60 1,48 201

Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 80m 600m Kogel Speer Ver Ptn
1 Charlotte Hagen 11,53 1:46,94 7,73 16,90 4,63 2338
2 Evelijn van Hilten 11,43 1:57,54 9,33 13,86 4,22 2151
3 Maaike Heida 11,56 2:10,18 7,26 17,14 4,27 1971
4 Nadine de Vries 12,02 1:51,45 4,95 10,06 4,10 1771
5 Anahera Tahapary 12,30 2:12,78 6,23 17,65 3,64 1668

Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 60m 600m Kogel Speer Ver Ptn
1 Linn van Schaick 9,55 2:16,13 7,14 18,69 3,40 1688
2 Rixt Vos 10,42 2:08,00 6,23 14,80 3,42 1498
3 Mara Donker 10,16 2:33,38 7,06 15,09 3,05 1309
4 Rosalie van Kakum 10,45 2:28,87 6,98 10,76 3,08 1197
5 Hannah Garritsen 10,60 2:17,02 4,33 10,12 3,11 1088
6 Pien Vonk 11,08 DNF 5,80 NM 2,83 705

Meisjes Pupil A - Meerkamp

# Naam 60m 600m Kogel Ver Ptn
1 Laura Rietkerk 10,26 2:24,47 4,68 3,30 1435
2 Anniek van Triest 10,82 2:11,09 4,17 3,29 1432
3 Robin Bozuwa 10,76 2:27,57 3,60 3,43 1287
4 Anne Maaike van Sel 10,85 2:36,34 4,16 3,03 1178
5 Nisha van Vulpen 11,92 2:42,33 5,60 2,72 1051
6 Djimaira Sahuleka 11,39 2:36,44 3,63 2,83 1029

Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m 600m Vortex Ver Ptn
1 Isabelle Van den Aardweg 7,92 2:34,17 5,55 2,91 951
2 Fana Lute 8,32 2:38,58 11,17 2,42 883
3 Benthe van der Tol 7,99 2:57,67 10,60 2,67 866
4 Jessie Bouwmeester 8,69 2:43,41 8,68 2,37 737

Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m 600m Vortex Ver Ptn
1 Daniëlle Kaptein 8,07 2:29,50 10,69 2,35 962
2 Elin Bos 8,15 2:42,76 9,73 2,61 894