Nieuwjaarscross 2017

Datum:
7 januari 2017
Plaats:
Woerden

Hieronder vind je de uitslagen voor zowel de individuele deelnemers als van de estafette van de Nieuwjaarscross 2017.

naam startnummer plaats categorie tijd plaats algemeen
mini pup, 850 m
Valerie van Keulen 87 1 04.11,92 5
Jari Goudena 82 2 04.18,02 6
Thijn Gondrie 85 3 04.31,88 9
Lize Bos 86 4 04.37,55 10
Rubin Michiels 84 5 04.54,95 11
Guusje Hoogerbrugge 83 6 04.57,14 12
C-pup, 850 m
Brent Schliffers 90 1 04.08,45 4
B-pup, 850 m
Martijn Leih 117 1 03.38,77 1
Twan Goudena 114 2 03.40,52 2
Armin Daudeý 115 3 04.02,05 3
Noam Michiels 116 4 04.18,84 7
Elin Bos 118 5 04.31,45 8
A-pup, 1500 m
Noah Groen in 't wout 120 1 07.00,05 4
Anne Maaike van Selm 121 2 08.08.77 6
Ryan Vergeer 124 3 08.10,80 7
Isabelle van Aardweg 123 4 08.36,05 10
Max Tesser 122 5 08.51,99 11
D-jun, 1500 m
Luna Zimnik 173 1 06.40,52 1
Storm Schifflers 170 2 06.45,99 2
Antonie Killestijn 171 3 08.02,81 5
Jacco Steenbrink 172 4 08.18,80 8
C-jun, 1500 m
Rixt vos 181 1 06.48,30 3
Eline Helder 180 2 08.21,24 9
C-jun, 3000 m
Hugo Jansen 182 1 13.35,61 2
Anton van Triest 183 2 13.37,39 3
Tim Poppema 186 3 13.39,95 4
Maaike Heida 191 4 14.42,11 7
Sander Verbeek 185 5 15.53,70 8
Joppe Bakker 184 6 17.21,02 11
B-jun, 3000 m
Marc Roes 193 1 11.13,17 1
Nadine de Vries 194 2 13.47,95 5
Anahera Tahapary 190 3 16.04,03 9
Carlijn Helder 192 4 17.07,74 10
A-jun, 3000 m
Nienke Heida 163 1 13.50,80 6
A-jun, 4500 m
Hugo van der Ploeg 162 1 17.44,39 1
Jorn van der Maat 161 2 19.30,61 2
Jochem de Kruijf 160 3 19.33,14 3
M-senior, 7500 m
Lennart Kleinjans 170 1 30.47,08 1
Jacko de Kort 177 2 30.56,81 2
Ben Muller 173 3 31.10,55 3
Jeroen Gondrie 171 4 32.09,30 4
Ramon Bos 175 5 37.17,61 5
Arjan Vergeer 174 6 37.39,80 6
Gerard van Breukelen 176 7 38.11,95 7
V-senior, 7500 m
Hedwig Pijnenbrug 172 1 40.53,84 8

Uitslag estafette

teamnr naam startnummer categorie plaats tijd
6 Hugo van der Ploeg 162 A-jun 1 10.30,24
Nienke Heida 163 A-jun
Noah Groen in 't Wout 120 A-pup
3 Marc Roes 193 B-jun 2 10.30,25
Carlijn Helder 192 B-jun
Martijn Leih 117 B-pup
1 Lennart Kleinjans 170 M-senior 3 10.52,45
Storm Schifflers 170 D-jun
Brent Schifflers 90 C-pup
5 Jochem de Kruijf 160 A-jun 4 11.06,67
Maaike Heida 191 C-jun
Isabelle van Aardweg 123 A-pup
7 Hugo Jansen 182 C-jun 5 11.10,38
Anton van Triest 183 C-jun
Hedwig Rijnerbrug 172 V-senior
4 Nadine de Vries 194 B-jun 6 11.29,95
Anahera Tahapary 190 B-jun
Valerie van Keulen 87 mini-pup
2 Arjan Vergeer 174 M-senior 7 12.07,61
Ryan Vergeer 124 A-pup
Armin Daudeý 115 B-pup