Singelloop 2017

Datum:
19 juni 2017
Plaats:
Woerden

Hierbij de uitslag van de Singelloop 2017. Door een technische fout zijn helaas geen bruto/netto- en doorkomsttijden beschikbaar. De uitslag kunt u tevens vinden op www.uitslagen.nl.

Verbetersuggesties kunnen gemaild worden naar singelloop@clytoneus.nl.

Vrouwen, 3km

Plaats Startnr Naam Woonplaats Geboortejaar Prestatie
1 284 Hannah Garritsen Woerden 2003 14:58
2 337 Anne Marie Meijer Zegveld 1962 15:23
3 2 Maaike van Geel Woerden 2003 16:41
4 612 Nienke van Noort Oegstgeest 1993 16:46
5 301 Julie van Agthoven Woerden 2000 16:55
6 296 Anne Maurits H'woude- dorp 1998 17:25
7 302 Zoë Rijneveld Woerden 2004 17:27
8 8 Lizet Wolters Woerden 1983 18:26
9 289 Anneleen Kaptein Woerden 1972 20:04
10 359 Jennifer Muller Woerden 2001 20:06
11 6 Lisa van Stam Woerden 1991 20:33
12 294 Jos Everaarts Woerden 1961 20:33
13 7 Emma Neuteboom-Plaisier Woerden 1982 20:33
14 518 Myrthe Dijksman Woerden 2000 20:46
15 458 Anna Swinkels Woerden   20:52
16 459 Mirthe van der Vegt     20:53
17 26 Lisette Gastel Woerden 1973 21:01
18 1 Annemarieke van Oostwaard Woerden 1982 21:16
19 50 Diana Kasius Woerden 1973 21:19
20 283 Chantal van Beek Woerden 1969 21:20
21 303 Claudia v/d Laan Woerden 1973 21:20
22 299 Margo Frans Woerden 1973 21:31
23 290 Esther van den Hoek - de Lange Woerden 1973 21:31
24 280 Marianella van Marissing Woerden 2000 21:42
25 25 Saskia Sollie-den Bleker Woerden 1977 21:48
26 23 Claudia Stoof Woerden 1978 22:08
27 38 Astrid Evers Woerden 1968 22:29
28 52 Agnes van der Werf Woerden 1968 23:37

Mannen, 3km

Plaats Startnr Naam Woonplaats Geboortejaar Prestatie
1 293 Jesper Meesters Woerden 2002 11:45
2 242 Mark Griffioen Woerden 1980 12:25
3 291 Jorrit vd Tol Woerden 2003 14:28
4 279 Hayo Theijken Woerden 1990 14:39
5 288 Tim Groot-Bruinderink Woerden 2009 14:44
6 286 Jelle Bloem Woerden 1980 14:47
7 12 Arjan Bouman (PKN) Gouda 1982 15:38
8 77 Sjors van Vliet (PKN) Woerden 1982 15:47
9 300 Dave van Spanjen Woerden 1998 16:55
10 15 Tjerk Copier Woerden 1970 18:36
11 455 Dion van der Blom Woerden   18:59
12 281 Bart den Hengst Woerden 1979 19:13
13 282 Rowald Voorlander Woerden 1986 19:13
14 13 John van Gulik Woerden 1953 19:15
15 14 Peter Houweling Bodegraven 1947 19:15
16 347 Anne de Jong Amsterdam 1975 19:26
17 285 Mikal van Kuilenburg Montfoort 1969 19:33
18 234 Peter Roder Woerden 1967 19:38
19 454 Ivan van der Helden Woerden   19:45
20 295 Theo Vork Utrecht 1938 19:51
21 197 Ivar Bijleveld (PKN) Woerden 1973 20:47
22 11 Henk de Valk (PKN) Woerden 1940 21:16
23 63 Wolter van de Wetering Woerden 1957 21:41
24 287 Peter Halfwerk Rotterdam 1952 21:49

Vrouwen, 6,5km

Plaats Startnr Naam Woonplaats Geboortejaar Prestatie
1 321 Larissa den Boer Utrecht 1993 31:37
2 348 Cris Nagtegaal Wilnis 1989 32:28
3 362 Rifka Molmans Woerden 1969 33:52
4 34 Wieke Leenhouts Woerden 2001 34:11
5 132 Brigit Droog Reeuwijk 1973 35:38
6 377 Simone Hoogendoorn Woerdense Verlaat 1986 35:54
7 142 Nadine de Vries Montfoort 2001 36:28
8 617 Caroline Veelenturf Woerden 1986 36:33
9 366 Nikki van der Plank Woerden 1992 36:34
10 324 Carlijn Helder Woerden 2000 37:33
11 43 Astrid Uittenbogaard Zegveld 1992 37:37
12 51 Irma Timmer Zegveld 1991 37:39
13 116 Marlies Verweij (PKN) Woerden 1977 37:53
14 480 Linda Rödel Nijmegen   38:13
15 345 Laura Vergeer Woerden 2000 38:27
16 346 Naomi Sapulete Woerden 2001 38:27
17 94 Cindy Bekker Woerden 1989 38:44
18 103 Mildred van Geel Woerden 1968 38:55
19 481 Myrte v.d. Klundert     40:12
20 32 Sandy Regtering Alphen aan den Rijn 1976 40:25
21 44 Anne Bakker Woerden 1993 40:54
22 115 Simone Oerlemans (PKN) Woerden 1967 41:23
23 327 Anita Jordan Woerden 1977 42:00
24 334 Margret van Wijk Woerden 1962 42:03
25 355 René Kleinveld Gouda 1990 42:19
26 292 Ineke de Haan Woerden 1963 42:22
27 559 Edith de la Fuente Woerden 1966 42:25
28 27 Marieke van den Boogaard Woerden 1990 42:29
29 332 Marjolein van Zeldert Woerden 1982 42:58
30 40 Julia de Geus Woerden 1964 43:08
31 111 José van Geutselaar (PKN) Woerden 1960 43:15
32 29 Roos de Roo Woerden 1978 43:26
33 48 Wendy Kouwenhoven Zegveld 1972 43:30
34 319 Betty Dolfing Brander Woerden 1962 43:40
35 484 Monique de Wit Linschoten   43:42
36 42 Marieke Blok Woerden 1970 43:42
37 45 Silvia van den Berg Woerden 1972 43:59
38 55 Annabel van Slagmaat Woerden 2000 44:30
39 364 Anneke Bosman Woerden 1968 44:49
40 141 Suzanne Smit Woerden 1991 45:11
41 41 Janneke van Vliet (PKN) Woerden 1983 45:16
42 20 Helma van den Heuvel Woerden 1963 45:22
43 19 Sanne de Nijs Woerden 1985 45:27
44 298 Margo van der Burg Woerden 1976 45:29
45 24 Geertje den Ouden Harmelen 1961 45:37
46 339 Renee Kwakkenbos Kamerik 2001 45:49
47 18 Deborah Grannetia Oudewater 1985 45:49
48 46 Josca hogendoorn Nieuwerbrug aan den Rijn 1999 46:16
49 333 Marina Kortekaas Utrecht 1979 46:17
50 297 Jolanda van Leeuwen Nieuwerbrug 1983 46:18
51 21 Femke de Graaf Woerden 1974 46:27
52 37 Kitty Lamers Vleuten 1980 46:28
53 16 Willianne van Meeuwen Leiden 1997 46:40
54 49 Natasja Sluijk Rotterdam 1995 46:42
55 36 Anne Steevels Woerden 1973 46:53
56 39 Ben Ahmed Woerden 1984 58:41

Mannen, 6,5km

Plaats Startnr Naam Woonplaats Geboortejaar Prestatie
1 320 Martin van Rijn Woerden 1989 23:48
2 515 Pascal Verbeek Gouda 1978 26:12
3 241 Hugo van der Ploeg Woerden 1999 26:16
4 352 Jesper Palm Woerden 1992 26:21
5 325 Juha Roestenburg Woerden 1974 26:33
6 138 Ben Muller Zegveld 1980 27:03
7 360 Mike Dröge Nieuwkoop 1972 27:12
8 361 Michel Vollebregt Nieuwkoop 1961 27:35
9 244 Matthijs van de Wetering Gouda 1981 27:47
10 579 Rob Boer Gouda 1958 27:58
11 168 Raoul van Aalst Harmelen 1970 28:20
12 351 Sander Palm Woerden 1990 28:27
13 482 Ronald Ouwerkerk Utrecht   28:32
14 607 Hans van Keulen Woerden 1973 28:43
15 448 Robin Vergeer Woerden 1980 28:43
16 341 Cas Bakker Woerden 1999 29:20
17 271 Nico van Selm Woerden 1968 29:52
18 342 Koen Brouwers Montfoort 2000 31:13
19 88 Jasper Goudena Oudewater 1977 31:14
20 83 Dennis Bogaard Linschoten 1985 31:16
21 555 Anton de Wit Harmelen 1994 31:17
22 374 Marcel Driessen Woerden 1979 31:57
23 326 Otto Immerzeel Zegveld 2004 32:26
24 520 Lars Tournier Woerden 2001 32:41
25 373 Thijs Licher Woerden 2003 32:42
26 378 Rolf Jonker Woerden 1987 32:43
27 508 Ralph van Gelderen Woerden 1985 32:47
28 344 Bas Menting Linschoten 1999 32:55
29 78 Joppe Bakker Woerden 2003 33:25
30 353 Maurits Peeters Woerden 1981 33:35
31 240 Piet Kasius Woerden 1967 33:37
32 368 Jos den Hollander Woerden 1980 33:39
33 204 Stephen Teeuwen (PKN) Woerden 1991 33:42
34 609 Bas Ravestein Woerden 1971 33:44
35 340 Noah van der Veer Zegveld 2001 33:49
36 358 François Bakker Woerden 1963 33:53
37 497 Kevin Regelink Wilnis 1990 34:07
38 613 Jaap Spies Woerden 1958 34:08
39 552 Niels van Oostrum Montfoort 2001 34:11
40 615 Bob Spies Warmond 1987 34:14
41 81 Bart Glasbeek Woerden 1990 34:17
42 503 Danny Koenes Woerden 1977 34:19
43 343 Nick de Kort Linschoten 2000 34:24
44 67 Niels Eris Woerden 2000 34:39
45 323 Patrick van Vreeswijk Woerden 1979 34:42
46 256 Paul van den Aardweg Woerden 1972 35:08
47 201 André Verweij (PKN) Woerden 1965 35:12
48 60 Sebastiaan de Roos Woerden 1986 36:08
49 82 Arie Beukers (PKN) Woerden 1963 36:15
50 177 Cor Nap Driebruggen 1954 36:17
51 84 Laurens van Wijk Driebruggen 1980 36:44
52 375 Rudmer Abrahamse Woerden 2003 36:48
53 180 Jeroen van de Star Linschoten 1967 36:49
54 376 Leo Abrahamse Woerden 1965 36:54
55 514 Jeroen Michiels Woerden 1978 37:07
56 597 Arjan Rijneveld Woerden 1971 37:12
57 335 Jan Froon Nieuwegein 1949 37:49
58 475 John van der Krogt Woerden 1980 37:52
59 445 Ted Vonk Woerden 1976 38:04
60 372 J de Kruijf Woerden   38:04
61 157 Andres Hanse Woerden 1985 38:10
62 354 Johan Kompier Nieuwerbrug 1949 38:49
63 233 Bart Ranke Gouda 1980 38:53
64 367 Niek van der Plank Zegveld 1960 38:53
65 528 Jeroen Hinlopen Woerden 1968 39:04
66 223 Tim Kleinloog Utrecht 1991 39:06
67 186 Jochem van der Kooij Woerden 1971 39:08
68 331 John Frans Woerden   39:27
69 349 Wouter van Dijke Woerden 1990 40:11
70 75 Wilfred Verhagen Woerden 1955 40:52
71 483 Ivo ten Hage     41:06
72 72 Gerard van der Meer Woerden 1944 41:20
73 66 Kris Wijnen Woerden 1979 41:41
74 370 Sven Keler Woerden 2004 41:51
75 58 Piet Sulkers Leiderdorp 1958 41:59
76 356 Richard Koelewijn Nuenen 1983 42:01
77 350 Bas van Herel Woerden 1972 42:08
78 329 Guy Bruggeling Woerden 1972 42:46
79 371 Marcel Vollering Woerden 1968 42:55
80 80 Giovanni Balzer Woerden 1960 43:31
81 65 Herman Stoof Woerden 1981 44:10
82 87 Johan van Santen Amersfoort 1953 44:30
83 64 Geertjan van Dijke Woerden 1982 45:48
84 322 Thijs Hoveling Amsterdam 1988 46:01
85 338 Jibbe Morks Woerden 1999 46:08
86 56 Arjen Fortuin Woerden 1976 46:28
87 74 Jan Vroedsteijn (PKN) Woerden 1948 51:33
88 330 Johan Pruisken Woerden 1973 58:58
89 369 Emil Keler Woerden 1973 59:40

Vrouwen, 10km

Plaats Startnr Naam Woonplaats Geboortejaar Prestatie
1 473 Anja Ciere Gouda 1984 43:41
2 519 Aylan Menick Woerden 2000 45:16
3 614 Nicoline Heemskerk Warmond 1967 46:24
4 100 Emma van 't Hof Rotterdam 1989 47:03
5 99 Madesloom Kester Utrecht 1992 49:20
6 126 Marijke Kroon Vinkeveen 1959 49:25
7 125 Hilda Brak Zegveld 1965 50:12
8 133 Tanja van Bemmel Woerden 1994 50:40
9 511 Lianne de Vries Utrecht 1990 50:49
10 530 Gerdien Koeling - van Doorn Hoogland 1981 50:59
11 134 Margot de Ruijter Nieuwegein 1961 51:05
12 507 Sandy van Rees Woerden 1988 51:52
13 124 Esther van Vliet Waarder 1992 52:53
14 466 Linda Oskam Woerden 1987 53:39
15 105 Erry Quakkelaar Nieuwkoop 1977 54:02
16 102 Maaike Heida Woerden 2002 54:20
17 510 Mandy Versteegt Woerden 1990 54:36
18 120 Petra van Leeuwen Leerbroek 1955 56:01
19 365 Anne Hendriks Woerden 2000 56:30
20 460 Wendy van Agthoven Woerden   56:37
21 440 Annemarie Schwegler Woerden 1987 56:58
22 98 Alyssa van 't Hoog Harmelen 1993 56:59
23 106 Famke van Rooijen Montfoort 2001 57:39
24 123 Evi Ros Montfoort 2001 57:39
25 479 Ilse Konings - Rozema Woerden 1968 58:04
26 93 Bernadette Korver Woerden 1989 58:11
27 462 Margot Meijssen Breukelen 1980 58:40
28 112 Annefleur Teeuwen (PKN) Woerden 1996 58:54
29 539 Tina Hoep Culemborg 1975 59:11
30 140 Willemijn Schepp Woerden 1992 59:18
31 441 Lizet Broekhuizen Woerden 1980 59:42
32 449 Kim Vermey Woerden 1979 59:47
33 565 Eva de Lang   2000 1:00:09
34 119 Anneloes Lambert Woerden 2003 1:01:43
35 502 Marloes Stoof Kamerik 1982 1:01:48
36 328 Irene Bruggelink Woerden 1982 1:01:48
37 110 Nina Baars Mijdrecht 2000 1:03:02
38 139 Elise Louwman Bodegraven 1968 1:03:09
39 130 Fenke van Rossum Woerden 1987 1:03:27
40 336 Bianca Uittenbogaard Zegveld 1982 1:03:28
41 540 Asha Barnar Woerden 1976 1:04:58
42 587 Angela Banen Woerden 1984 1:05:13
43 92 Lea Nockemann Breda 1985 1:06:58
44 127 Diny de Groot Linschoten 1963 1:07:01
45 104 Jenneke Nap Rotterdam 1989 1:08:13
46 114 Elly Baars Mijdrecht 1967 1:08:33
47 461 Diana Twaalfhoven Mijdrecht 1974 1:13:50

Mannen, 10km

Plaats Startnr Naam Woonplaats Geboortejaar Prestatie
1 207 Wilfred Verhagen Woerden 1981 34:12
2 582 Brent Pieterse Nieuwkoop 1992 35:05
3 267 Maikel Zuijderhoudt Woerden 1990 35:19
4 261 Jelle Timmerman Linschoten 2001 37:22
5 492 Henk Ruiter Amersfoort 1980 37:31
6 443 Marien Jongeneel Woerden 1986 38:34
7 581 Thomas Barrault Nieuwkoop 1995 38:48
8 471 Johan Poppe Woerden 1976 39:03
9 551 Simon den Braber Woerden 2001 39:07
10 550 Tim den Braber Woerden 1998 39:09
11 230 Tomas den Houting Woerden 1991 39:38
12 216 Marcel Volbeda Woerden 1969 39:50
13 272 Jacko de Kort Woerden 1974 40:15
14 193 Arthur van Rooijen (PKN) Woerden 1970 40:29
15 575 Wil Pieterse Ter Aar 1963 40:38
16 538 Jeroen van Dongen Woerden 1970 40:40
17 213 Gerard Hagoort Woerden 1977 40:43
18 487 Jaap Dekker Woerden 1970 41:01
19 504 Jebbo Bouhuijs Kamerik 1980 41:02
20 595 Peter van Capel Woerden 1978 41:09
21 439 Zbigniew Zapala Montfoort 1979 41:30
22 594 Philip van der Klaauw Woerden 1965 41:40
23 247 Merlijn Gootjes Woerden 1979 41:45
24 501 Eric van der Wal Woerden 1972 42:15
25 198 Menno de Gier (PKN) Woerden 1970 42:50
26 548 Cor van Koppen Nieuwkoop 1970 42:51
27 543 Ko Heij Reeuwijk 1959 43:07
28 235 Pim van der Kroft Woerden 1982 43:11
29 442 Maarten van Zetten Zoetermeer 1990 43:32
30 215 Geert Moelker Gouda 1975 43:34
31 549 Twan Kennis Nieuwkoop 1977 43:35
32 554 Bart Bremmer Woerden 1992 43:44
33 585 Bas Smeulders Woerden 1973 43:44
34 592 Arjen van Iren Woerden 1961 43:46
35 532 Daan Wester Woerden 2000 43:48
36 606 Jeffrey Wolswijk Zegveld 1995 43:55
37 584 Arjan Egbers Woerden 1966 44:06
38 189 Marco de Valk (PKN) Woerden 1967 44:07
39 544 Derk Kelkensberg Woerden 1984 44:10
40 222 Dolf van dijk Woerden 1974 44:13
41 268 Lucien van Vliet Harmelen 1977 44:15
42 545 Erik Visser Woerden 1958 44:16
43 541 Wilfred Buijs Woerden 1969 44:29
44 522 Martijn Jansen Woerden 1990 44:40
45 232 Wim Verkleij Reeuwijk 1962 45:12
46 178 Jip Valentijn Velp Gld 1994 45:13
47 571 Marcel Maurik Hazerswoude dorp 1972 45:17
48 150 Léon Hagenaars-Keus Delft 1977 45:39
49 523 Lejon Cats IJsselstein 1993 45:47
50 521 Luke Molkenboer Woerden 1993 45:50
51 163 Frank Oskam Utrecht 1991 45:50
52 516 Tim Vernet Woerden 1997 45:58
53 611 Wim Theijken Woerden 1962 46:01
54 149 Mark Oosterbaan Amersfoort 1982 46:22
55 568 Marco van Straten Woerden 1973 46:30
56 580 Klaas van Elk Zegveld 1968 46:40
57 202 Erik van der Linden IJsselstein Ut 1968 46:42
58 263 Peter van der VList Bodegraven 1984 46:47
59 486 Erik van Koert Woerden 1979 46:51
60 570 Frank ter Haar Woerden 1980 46:55
61 469 Enno Goeting Woerden 1987 47:00
62 605 Nick de Bree Woerden 1988 47:00
63 618 Gerard van Breukelen Woerden 1964 47:06
64 596 Roeland Romijn Woerden 1974 47:07
65 187 Ferdy Kelkensberg Woerden 1984 47:08
66 533 Justin Barnar Woerden 2000 47:19
67 214 Martin Vergeer Woerden 1943 47:21
68 154 Stefan Korenberg Utrecht 1991 47:23
69 562 Thomas van Echtelt Montfoort 2000 47:46
70 566  Appeldoorn Woerden 1971 47:48
71 517 Lars Vernet Woerden 2002 47:48
72 266 Daan Samsom Amsterdam 1991 47:55
73 252 Martin Froon Nieuwegein 1957 48:11
74 537 Martin van Dam Woerden 1971 48:20
75 578 Ron Vermeij Woerden 1967 48:22
76 250 Robert Leander Woerden 1973 48:46
77 152 Tos Alles Utrecht 1987 48:47
78 569 Steven van 't Schip Woerden 1980 48:51
79 576 Olaf Rooijackers Woerden 1969 48:56
80 195 Erik Tornij (PKN) Woerden 1969 49:08
81 172 Wilco Berghoef Zegveld 1973 49:15
82 513 Edwin de Ruijter Woerden 1988 49:15
83 205 Walter Kraan IJsselstein Ut 1968 49:18
84 253 Wouter Kortleve Woerden 1970 49:26
85 509 Thomas Binsted Gorinchem 1985 49:45
86 604 Hugo Kemp Woerden 2003 49:51
87 500 Ilco Hekket Culemburg 1984 49:51
88 450 Jan van Duuren Woerden 1963 49:54
89 239 Jochem de Kruijff Woerden 1999 49:56
90 525 Frans Jan van Donselaar Maartensdijk 1992 50:09
91 491 John Blok Woerden 1964 50:15
92 465 Jacob-Jan de Koning Bodegraven 1969 50:44
93 262 Ronald Timmerman Linschoten 1969 50:44
94 212 Rene Otto Woerden 1979 50:51
95 499 Kees Boer Woerden 1958 50:56
96 547 Ron van Domburg Driebruggen 1969 51:01
97 151 Joost de Jong Hoofddorp 1982 51:18
98 236 Bas Stel Woerden 1978 51:20
99 196 Hans Dorst (PKN) Woudenberg 1963 51:25
100 590 Wim van der Wilt Mijdrecht 1980 51:30
101 164 Sjoerd de Jong Woerden 1989 51:30
102 534 Bjarne Dijkstra Woerden 2001 51:31
103 169 Chun Man Ng Utrecht 1975 51:32
104 146 Arjan van Schip Woerden 1986 51:36
105 524 Rody van der Vlist Woerden 1971 51:39
106 588 Remco Roppert Woerden 1972 51:45
107 560 Max de la Fuente Woerden 2000 51:47
108 209 Frans Claus Vianen Ut 1957 51:57
109 529 Karel Doppen Woerden 1968 51:59
110 203 Roland Verboon Gouda 1968 52:02
111 603 Martijn Kemp Woerden 1972 52:14
112 231 Chris van Stam Woerden 1990 52:19
113 572 Dennis van Gulit Woerden 1977 52:22
114 161 Juriaan Korver Woerden 1986 52:41
115 564 Rolf Hoogerbrugge Zegveld 1975 52:43
116 573 Joey Spruit Woerden 1988 52:50
117 574 Marcel van Mouwerik Woerden 1982 52:52
118 505 Harry Bout Breukelen 1968 52:52
119 498 Arjan Hijkoop Woerden 1960 52:53
120 200 Jan van den Bosch (PKN) Woerden 1959 52:54
121 199 Pleun Kleinveld (PKN) Woerden 1969 53:03
122 536 Eddie Peerdeman Woerden 1969 53:06
123 185 Leen de Koning Nieuwerkerk ad IJssel 1946 53:08
124 248 Jan Reijm Maarssen 1956 53:10
125 254 Luuk Kastelein Bodegraven 1985 53:17
126 586 Jan-Willem Timmerman Zegveld 1971 53:18
127 589 Jos van der Rijst Woerden 1947 53:25
128 490 Gerco Burggraaf Kamerik 1961 53:29
129 577 Ernst Uteinpenning Woerden 1969 53:36
130 602 Jan Louwers Woerden 1965 53:40
131 493 Bob Zeeuw Linschoten 1980 53:49
132 561 Bob Prins De Meern 2000 54:20
133 243 Kees Nagtegaal Woerden 1967 54:23
134 264 Robert Poot Harmelen 1977 54:36
135 542 Jan Meijers Kamerik 1950 54:43
136 194 Alwin Oerlemans (PKN) Woerden 1965 54:52
137 162 Peter de Haan Gouda 1961 54:58
138 553 Nick Hurkmans Woerden 2000 55:05
139 563 Tommy Mulder De Meern 1999 55:09
140 220 NJM van Kippersluis Bodegraven 1947 55:10
141 470 Cees Methorst Zegveld 1945 55:18
142 190 Bas Muilwijk (PKN) Woerden 1970 55:20
143 278 William Steenbergen Waarder 1988 55:44
144 171 Wouter van Geel Woerden 1966 55:46
145 160 Marco de Wild Zeist 1990 55:57
146 170 Reinout Kuus Woerden 1979 56:05
147 192 Wim Baars Mijdrecht 1966 56:16
148 608 Allard Bolland Woerden 1972 56:19
149 457 Edward Verweij Utrecht   56:20
150 453 Marc van der Vegt Woerden   56:20
151 225 James Fanggiday Woerden 1979 56:23
152 277 Cor Kraaijeveld Woerden 1951 56:34
153 488 Martin Rook Woerden 1968 56:34
154 506 Niels Alebregtse Utrecht 1988 56:35
155 237 Francis Nijman Woerden 1970 56:40
156 447 Hilbert van Kriellen Den Haag 1981 56:41
157 246 Dik van Krieken Woerden 1954 56:41
158 245 Lars van Toorn Woerden 1996 56:42
159 260 Joppe Verbeek Woerden 1996 56:42
160 210 Gerard Vissers Houten 1950 56:49
161 270 Robert de Jong Woerden 1969 56:57
162 593 Otto van Oostveen Woerden 1984 57:00
163 467 Sjoerd Nap Woerden 1979 57:07
164 468 Robert Bosman Woerden 1986 57:07
165 557 Peter de Boer Woerden 1952 57:08
166 148 Pascal Pouw Woerden 1989 57:13
167 485 Michael Keijner Bodegraven 1962 57:21
168 224 Peter Goudriaan Woerden 1981 57:25
169 273 Ron Beumers Woerden 1960 57:26
170 179 Hans Ruitenburg Woerden 1986 57:30
171 274 Bart Zuidam Woerden 1978 57:33
172 567 Roel Sluijsmans Woerden 1980 57:41
173 456 Johan van der Blom Woerden   58:05
174 144 Jaap den Ouden Woerden 1980 58:10
175 181 Moos van de Star Linschoten 2001 58:18
176 489 Rens Mulder Ravenswaay 1958 58:21
177 546 Wim Verloop Vinkeveen 1947 58:48
178 527 Ruben Zwartenbol Woerden 2001 58:54
179 526 Jos Zwartenbol Woerden 1962 58:54
180 221 Koos van den Nieuwendijk Woerden 1941 59:18
181 495 Hans Jonkman Utrecht 1993 59:39
182 155 Edwin van Dillen Woerden 1973 59:42
183 616 Bas van Binnendijk Bergschenhoek   59:48
184 535 Jan Holleman Woerden 1948 59:58
185 494 Paul Jonkman Utrecht 1991 1:00:08
186 476 Danny Sleurink Woerden 1970 1:00:28
187 438 Anton Kersten Woerden 1971 1:00:29
188 472 Michiel van hattem Woerden 1988 1:00:59
189 227 Ad den Besten Woerden 1965 1:01:03
190 258 Henk Rebel Reeuwijk 1965 1:01:05
191 452 Marc Angenent Woerden 1962 1:01:21
192 228 Ralph ten Berge Vleuten 2002 1:01:42
193 558 Luc Ettema Woerden 1955 1:01:48
194 451 Marc Verhagen Woerden 1981 1:01:48
195 477 Michel Riemen Woerden 1965 1:02:10
196 496 Henk Regelink Wilnis 1959 1:02:29
197 229 Marvin Lambert Woerden 1972 1:04:21
198 583 Jacob Gille Woerden 1958 1:04:21
199 251 Michel Kappen Woerden 1967 1:04:29
200 166 Gert Gootjes Terwolde 1947 1:04:46
201 610 Ernst-Jan Elzinga Woerden 1964 1:05:44
202 478 Dennis de Koning Woerden 1983 1:06:02
203 446 Michiel Weijers Woerden 1970 1:06:12
204 444 Pieter de Leeuw Woerden 1982 1:06:19
205 463 Jack van den Hengel Odijk 1966 1:06:52
206 159 Antoon Meijer Soesterberg 1991 1:07:40
207 226 Gerard Veelenturf Woerden 1973 1:07:53
208 249 Richard Groenendijk Woerden 1968 1:09:44
209 531 Pim Streler Woerden 2001 1:11:31