Nieuwjaarscross 2018

Datum:
6 januari 2018
Plaats:
Woerden
  Meisjes mini pupillen  
  Lisa Beetz  
     
  Jongens mini pupillen  
1 Silas Hagoort 04:23
2 Floris Otto 04:24
3 Daniel Suiderskii 06:08
4 Goos Stelling  
     
  Meisjes C pupillen  
1 Valerie van Keulen 03:49
2 Guusje Hoogerbrugge 04:06
     
  Jongens C pupillen  
1 Jari Goudena 04:11
2 Rubin Michiels 04:46
3 Daan Hensbroek 04:53
4 Mees Otto 05:04
     
  Jongens B pupillen  
1 Sven Dekker 04:04
2 Brent Schifflers 04:31
3 Boaz Stelling 04:47
     
  Meisjes A Pupillen   
1 Danielle Kaptein 07:51
     
  Jongens A Pupillen   
1 William van Triest 06:31
2 Martijn Leih 06:59
3 Twan Goudena 07:21
4 Noah Groen in 't Wout 07:31
5 Marijn de Vries 08:08
6 Ryan Vergeer 08:44
7 Max Tesser 09:03
     
  Meisjes D junioren  
1 Anniek van Triest 06:59
     
  Jongens D junioren  
1 Seth Garritsen 06:56
     
  Meisjes C junioren  
1 Rixt Vos 07:05
2 Hannah Garritsen 07:31
3 Mathilde Kaptein 08:40
     
  Jongens C Junioren  
1 Anton van Triest 13:42
2 Joppe Bakker 15:59
3 Storm Schifflers 18:50
     
  Meisjes B junioren  
1 Maaike Heida 16:16
     
  Jongens B junioren  
1 Jelle Timmerman 12:01
2 Roeland van der Ploeg 13:42
3 Sander Verbeek 15:50
     
  Jongens A junioren  
1 Hugo van der Ploeg 18:52
2 Marc Roes 22:03
3 Jochem de Kruijff 22:05
4 Jorn van der Maat 24:31
     
  Meisjes A junioren  
1 Carlijn Helder 20:10
     
  Mannen Masters  
1 Corne van Es 18:56
2 Ronald Timmerman 24:29
3 Micheal Schifflers 28:35
     
1 Jacko de Kort 33:35
2 Herman Stelling 33:36
3 Ben Muller 34:10
4 Gerard Hagoort 34:50
5 Jaap Dekker 35:22
6 Hans van Keulen 35:39
7 Pim Veldhuizen 35:49
8 Erwin Verweij 36:05
9 Nico Kaptein 37:10
10 Arjen van Iren 39:45
11 Ronald Timmerman 45:17
12 Kees van Oostwaard 45:44
     
  Vrouwen Senioren  
1 Evi van Ekris 24:35
2 Nienke Heida 24:44
     
  Dames Masters  
1 Ingrid Dekker 28:59
2 Gea Boschker 43:38
3 Hedwig Pijnenburg 44:40
     
  Mannen Senioren  
1 Tim Valentijn 33:08
2 Gijs Straver 33:25
3 Lennart Kleinjans 35:20
4 Matthijs van der Hoorn 37:10
5 Renze Dekker 44:16
     
  Estafette  
1 Team 1 14:20
  Valerie  
  Martijn  
  Roeland  
  Jochem  
2 Team 7 14:29
  Daks  
  Jelle  
  Jari  
  Tim  
3 Team 8 15:07
  Silas  
  Hugo  
  Carlijn  
  Hans  
4 Team 9 15:58
  Hedwig  
  Nico  
  Ronald  
  Gea  
5 Team 3 16:39
  Guusje  
  Hannah  
  Joppe  
  Sander  
6 Team 2 16:40
  Sven  
  Noah  
  Anton  
  Ingrid  
7 Team 6 16:44
  Guusje  
  Ryan  
  Gerard  
  Michael  
8 Team 4 17:14
  Rubin  
  Seth  
  Maaike  
  Nienke  
9 Team 5 19:14
  Brent  
  Danielle  
  Igo  
  Storm