Zwemloop

Datum:
10 maart 2019
Plaats:
Woerden
Halve afstand (500m - 5km)
Heren
Plaats Naam Zwemtijd Eindtijd Punten
1 Ben Ruiter 07:37 30:12  
2 Chris Snelleman 07:19 30:29 495
3 Jorèn Kroon 07:30 30:31 494
4 Jasper Goudena 06:50 31:00  
5 Erik Visser 08:12 31:22 469
6 Jacco van der Wel 10:27 32:01 449
7 Maurits Peeters 07:34 33:24  
8 Menno de Gier 10:22 34:47  
9 Jan van Duuren 11:00 36:25 317
10 Robert de Graaf 09:59 36:34 313
11 Frank Kuipers 07:50 37:22  
12 Francis Nijman 10:43 40:45 187
Wilfred Stelling 07:03 dnf 0
Dames
Plaats Naam Zwemtijd Eindtijd Punten
1 Anna Morsink 06:53 29:30  
2 Mandy Beukers 06:48 31:14 473
3 Marloes Voorhout 07:16 32:07 446
4 Chantalle Timmer 10:18 36:46 307
5 Marjolein Biermans 08:52 37:42 279
6 Claudia van der Laan 09:56 38:35 252
7 Siepke van den Burg 10:36 40:25 197
8 Marieke Mast 10:39 45:00 60
9 Eline de Bondt 10:05 45:02 59
Duo's
Plaats Naam Zwemtijd Eindtijd Punten
1 Gwyneth Ouwehand & Irene Jonkers 09:57 39:16  

 

Hele afstand (1000m - 10km)
Heren
Plaats Naam Zwemtijd Eindtijd Punten
1 Lennart Kleinjans 14:52 0:54:14 596
2 Erwin Verweij 15:44 0:58:02 539
3 Pieter Vermeulen 16:33 0:59:56  
4 Johan Remmits 12:27 1:00:20 505
5 Mike Appeldoorn 15:12 1:05:57 420
6 Arjen Eijlers 21:18 1:08:21 384
7 Aernout Smit 20:22 1:08:28 383
8 Arjen van Iren 20:55 1:09:22 369
9 Phillip van der Klauw 21:22 1:13:39 305
10 Jan Louwers 23:08 1:17:07 253
Dames
Plaats Naam Zwemtijd Eindtijd Punten
1 Gea Boschker 15:49 1:08:02 389
2 Marjan Remmits 14:33 1:11:16  
3 Aafke Smeets 17:17 1:13:16 311
4 Mieke van Kuijk 21:15 1:13:38 305
5 Hedwig Pijnenburg 19:52 1:16:18 265
Duo's
Plaats Naam Zwemtijd Eindtijd Punten
1 Sanne Meis Schouten & Jesper Morsink 15:41 0:59:58  
2 Lambert Morsink & Sandra Montagne 16:33 1:17:27  
Lucy Vismans & Jan Knijff 20:19 0:47:27* 0
*5km gelopen

 

Streeftijden clubkampioenschap

Halve afstand 27:00 (= 600 punten +/- 1 punt per 2 sec), hele afstand 54:00 (= 600 punten +/- 1 punt per 4 sec). Duo's krijgen 75% van de punten.